Äriklient

 Ärikliendi teenus 2

ESITA TAOTLUS SIIN

Laiendame teie äri üheskoos

Me kuulame ära teie vajadused, arvestame teie probleemidega ja leiame koos teiega lahenduse teie äri laiendamiseks. Kui teie probleemiks on kas seadmepargi koosseis, hooldusstrateegia, varustuse finantseerimine või mõni muu sarnane probleem, võib Mehka Eesti teil aidata leida sellele lahendus. Et aidata teil leida õige toode, pöörduge meie esinduste poole, kes saab korraldada täisesitluse, mis võimaldab teil ja teie meeskonnal seda korralikult hinnata.
Meie pühendumus koos tootjate poolt loodud uuendustele ja pidevale täiustamisele võimaldab teil ja teie äril saavutada oma tegelik potentsiaal. Professionaalne varustus, teenused ja eraldi teie ärile loodud lahendused, me oleme valmis asju edendama, maksimeerima teie tootlikkust ja minimeerima teie igapäeva muresid.

 

Ärikliendile suunatud teenuste kohta leiad rohkem infot siit:

  • Aiatehnika remondi ja hoolduse kohta leiate täiendavad infot siit
  • Metsatehnika remondi ja hoolduse kohta leiate täiendavad infot siit
  • Laias valikus varuosade kohta leiate infot siit
  • Infot ärikliendi masinapargi teenuse Husqvarna Fleet Services™ kohta leiate siit
  • Husqvarna vibratsiooni kalkulaatori leiate siit
Ostu sooritamiseks saada päring info@mehka.ee

Meie kaupluste lahtiolekuajad on leitavad siit.

Püsikliendi avalduse saate täita siit
Palume täita püsikliendi avaldus ja tagastada e-postile finants@mehka.ee. Avaldus allkirjastada B-kaardil oleva isiku või volituse alusel tegutseva isiku digiallkirjaga. Paberkandjal allkirjastatud dokument skännida sisse ja lisada allkirjastanud  isiku dokumendi koopia.

Müügi üldtingimused ärikliendile on kättesaadvad siit.