Tule meile tööle

 
 

Mehkast


Mehka AS on loodud 1992. aastal , 4 metsandusega seotud lõunaeestlase poolt. Ettevõte sai nime Mehka küla järgi Mõniste vallas Võrumaal. Mehkas töötab hetkel üle 75 inimese ning oleme esindatud Võrus, Otepääl, Valgas, Tallinnas, Tartus, Paides ning Viljandis. Meie sooviks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset aia-, metsa-, moto- ja ehitustehnikat parimatelt tootjatelt, tagades samas järelteeninduse hoolduse ja remondi näol. Oleme ametlik edasimüüja ja hoolduspartner Husqvarna, Stihl, John Deere, Toro, Stiga, Honda, Makita ja CFMOTO seadmetele. Tartus müüme ja hooldame BRP tootevalikut. Hoiame oma esindustes suurt valikut varuosi ja tarvikuid, mis tagab kiire hooldusaja ning võimaluse leida kiire lahendus Teie päringule. 

Mehka Eesti OÜ on loodud 2015. aastal Mehka AS`i tütarettevõttena haldamaks Tallinna ja Tartu esindust.

1 .veebruaril 2019 Mehka Eesti OÜ ja Mehka AS ühinesid, jätkates tegevust Mehka Eesti OÜ nime all. 


Kus me tegutseme


Miks liituda Mehka meeskonnaga
VÄÄRT TÖÖKESKKOND

Saad töötada laia sortimendi ja kvaliteetsete brändidega. Su kõrval on kompetentsed kolleegid üle Eesti, saad osa laiast kontaktvõrgustikust. Toetame töötajate arengut igapäevase töö ja koolituste kaudu.

Peame tähtsaks ka oma heade kolleegide tunnustamist, täname igal aastal ettevõtte aastaüritusel oma tublisid kolleege.


ARENEV JA KASVAV ETTEVÕTE

Mehka Eesti soov on olla klientide esimene valik metsa- ning aiatööriistade ostmisel ning hoolduse tellimisel. Pakume oma klientidele alati uusimat tootevalikut ning parimaid lahendusi. Mehkas töötab hetkel üle 75 inimese ning oleme esindatud Võrus, Otepääl, Valgas, Tallinnas, Tartus ning Paides. 


ETTEVÕTE PAKUB
  • Põnevat tööd arenevas sektoris
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Võimalust ennast proovile panna ja tõestada arenevas ettevõttes
  • Koolitusi oma ala professionaalidelt
  • Avatud, meeldivat ning uuendusmeelset meeskonda

TÖÖPAKKUMISED

Hetkel pole aktiivseid tööpakkumisi.Kui Sa ei leidnud endale sobivat tööpakkumist, anna meile oma soovist teada ja saada meile oma CV koos infoga, millisest tööpakkumisest huvitatud oled aadressile info@mehka.ee

Säilitame Sinu CV-d 6 kuud. Kui soovid varasemat kustutamist, võta meie ühendust ülaltoodud e-posti aadressil.