CEORA™ - muudame mängu professionaalsete mururobotitega

null

Mehka on Eestis Husqvarna Pro Partneriks, mis hõlmab Husqvarna Pro seeria toodete müüki Eestis, sealhulgas ka Husqvarna Automower® CEORA™ müüki ja hooldust. Tutvu uute CEORA robotniidukitega siit: HUSQVARNA AUTOMOWER® CEORA™ 544 EPOS või HUSQVARNA AUTOMOWER® CEORA™ 546 EPOS.

Tallinna Lauluväljakul toimetab juba uus ja tegus Iti.

Tere tulemast kommertskasutuses olevate muruplatside hoolduse tulevikku

Husqvarna autonoomne niitmislahendus muudab äriliselt muruplatside hooldusmaailma. Oma tohutu pindala võimega on CEORA™ robotniiduk suurepärane uudis kõigile rohealade professionaalidele. Süstemaatiline lõikamine ja virtuaalsed piirid annavad suurepäraseid tulemusi ning lihtsamat muru haldamist suurematel pindadel kui kunagi varem. Veelgi enam, see madala müratasemega ja heitevaba* lahendus pakub põnevat tulevikupotentsiaali. On aeg avardada oma silmaringi ja võtta omaks tulevikulahendused.

*kasutamise ajal

CEORA™ hõlmab suuremat muruala kui kunagi varem

Meie Husqvarnas näeme, kui vajalik on pakkuda professionaalidele pinnasehoolduseks laia valikut paindlikke lahendusi. Ja kui asi puudutab suuremaid alasid, nägime võimalust midagi uut välja töötada. Midagi, mis võiks hõlmata palju laiemat ala kui meie olemasolev tootevalik, kuid tagada siiski Husqvarna robotlahenduselt oodatud niitmistulemused. Sisestage Husqvarna CEORA™. See võimaldab teha suuri jõupingutusi, et vastata aja, muru kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse kasvavatele vajadustele.

CEORA™ – suurte rohealade hooldamine

u 25–000 m2 Professionaalne spordi kvaliteet

Moodne spordirajatis on CEORA™ jaoks ideaalne areen oma mitmekülgsete oskuste näitamiseks. Kui niidab umbes 25 000 m2 ala päevas, saab sellega kulutõhusalt ja professionaalselt hallata mitut jalgpalliväljakut. Igapäevane hooldus toob kaasa lopsaka ja tiheda muru, mis sobib hästi spordiks ja golfiks, kus muru niitmine on tundlik. CEORA™-ga on kõigil töötajatel kaugjuhtimise teel lihtne töötada ja hooldada ning samal ajal keskenduda muudele ülesannetele, et muru kvaliteeti veelgi parandada. Lõpptulemus on jätkusuutlik võit kogu klubi jaoks.

u 50 000 m2 Tippkvaliteet

CEORA™ võib niita päevad ja ööd suurematel aladel, töötades kindlaks määratud aladel vaikselt, ilma et ta segaks mängijaid. Tipptasemel kvaliteet saavutatakse pooltöötlemata ja spordimurudel, kasutades aktiivseid rattaharju, mis laotavad lõigatud muru tõhusalt laiali, luues sileda konarusteta tulemuse. Optimaalse murupikkuse saavutamiseks suurematel aladel võib CEORA™ töötamise planeerida umbes 50 000 m2 suurusel alal kolm korda nädalas. Samuti on tänu tulevastele tarkvarauuendustele pikaajaline vara igale spordi- või golfiklubile.

u 75 000 m2 Tavaline kvaliteet

Selle võimekus toime tulla suure pindalaga ja jätkusuutlikkus tähendab, et CEORA™ on ideaalne investeering asutustele ja omavalitsustele, kes soovivad saavutada heitme- ja mürataseme kohta seatud eesmärke. Lisaks pakub käsitsi niitmise robotlahendusega asendamine, mis suudab katta kuni 75 000 m2 pinna kaks korda nädalas, võimaldades tööjõu ja seademe kulude suurt kokkuhoida. Võimalik on ka uus paindlikkuse ja tulemuslikkuse tase, kus muru eest hoolitsetakse virtuaalsete piiridega.