Husqvarna Care™ Warranty Plus pikendatud garantii kingitusena

Ostes Husqvarna volitatud edasimüüjalt Automower® robotniidukile talvehoolduse, saad Husqvarna Care™ Warranty Plus pikendatud garantii kingitusena!

Pikendatud garantii annab standardse kaheaastase garantii asemel kokku viieaastase garantii alates niiduki ostukuupäevast. Pakkumine kehtib 15.10.2021-31.12.2021 kõigile Automower® robotniiduki mudelitele, mis on ostetud alates 2019. aastast.

Pärast talvehooldust on Sinu Automower® robotniiduk nagu uus! Meie volitatud hooldustehnikud puhastavad robotniiduki põhjalikult, kontrollivad selle erinevaid funktsioone, sensoreid, elektroonikat, lõiketerasid ning samas ka uuendavad tarkvara.

Leia endale sobiv hoolduspakett siit

Korduma kippuvad küsimused

Mis on Warranty Plus? Warranty Plus on pikendatud garantii, mis annab Automower® robotniidukile peale selle kaheaastase tehasegarantii veel kolm aastat lisagarantiid. See teeb kokku viis aastat garantiid alates ostukuupäevast.

Kes saab pakkumises osaleda ja millal? Kõik eraisikust tarbijad, kes ostsid Automower® robotniiduki vahemikus 2019.- 2021. aastal, saavad osaleda selles kampaaniapakkumises vahemikus 15.10-2021-31.12.2021.

Kas selleks on mingeid eeltingimusi? Jah, pikendatud garantii kehtivuse säilimiseks tuleb Automower® robotniidukit alates pikendatud garantii allkirjastamisest igal aastal volitatud edasimüüja juures hooldada (kliendi kulul). 

Kas ma pean maksma kohustusliku talvise hoolduse eest? Jah, talvehoolduse eest maksab klient ja hind on edasimüüjate lõikes erinev.

Millal pean Automower®-i hooldusesse viima? Alates pikendatud garantii allkirjastamisest peab Automower® robotniiduk läbima hoolduse üks kord aastas. Võite toimetada selle kuni 1. märtsini 2022 mis tahes volitatud Husqvarna edasimüüja juurde.

Kuidas Warranty Plus pikendatud garantii registreerida? Saate registreeruda internetis, klõpsates sellel lingil, või Husqvarna volitatud edasimüüja juures. Pange tähele, et pikendatud garantii aktiveeritakse esmakordselt alles siis, kui te niiduki talvehooldusesse viite (hiljemalt 1. märtsil 2022). 

Kust ma leian tootekoodi (PNC) ja seerianumbri? Automower® robotniidukil leiate tootekoodi (PNC) ja seerianumbri kaane alt, mille avamiseks vajutage Stop-nuppu.

Ma ei saanud registreerumisel kinnitusmeili. Otsige kinnitusmeili ka oma rämpsposti kaustast.

Kust ma leian Warranty Plusi tingimused? Tingimusi saate lugeda siin.

Kas ma peaksin laadimisjaama koos robotniidukiga hooldusesse kaasa võtma? Ei, laadimisjaama pole vaja kaasa võtta.

Kui ma ostan praegu uue Automower® robotniiduki (kampaaniaperioodil), kas ma saan Warranty Plus pikendatud garanatii tasuta? Jah, kampaania kehtib ka kampaaniaperioodil ostetud toodetele, kuid pange tähele, et peate selle siiski talvehooldusesse tooma.

Kas ma saan tühistada oma Warranty Plus lepingu, mille alles kuu aega tagasi sõlmisin? Kahjuks ei, meil kehtib kahenädalane tühistamispoliitika.

Ma ostsin oma Automower® robotniiduki augustis, kas ma peaksin selle talvehoolduseks edasimüüja juurde viima? Jah, peate viima selle talvehooldusesse enne 1. märtsi 2022.