Husqvarna kevadkampaania

null

Husqvarna kevadkampaania ketvusega 15. aprill - 30. juuni 2024. Valikus raidereid koos lõikeorganiga ning heade hindadega rohulõikureid. Husqvarna 300-seeria robotniidukiga kaasa Tasuta trimmer ning 400-seeria robotniidukit -500€ odavamad. Tutvu pakkumisega lähemalt allpool.

 

Husqvarna kevadkampaania

Tasuta samaväärne aku tuleb kaasa juhul kui ostate toote koos ühe akuga või valmis komplektina (toode+aku+laadija). Näiteks: ostes koos tootega BLi 200 aku, siis tasuta aku on samuti BLi 200 või ostes akutoote valmis komplekti, kus on kaasas 40-B140, siis tasuta aku on samuti 40-B140 või BLi 20 (see on
samaväärne aku). * Tasuta aku ei tule kaasa 300-seeria robotniiduki + trimmeri pakkumisega.

Husqvarna 300 seeria robotniiduki ostuga tasuta 110iL trimmer kaasa. Tutvu robotniidukitega siin. Trimmeri kohta saate lähemalt lugeda siit. * Tasuta aku kaasa ei laiene komplektile.

Husqvarna kampaania

Husqvarna 400- seeria robotniidukid -500€ soodsamad. (Soodushind kodulehel ja kauplustes on juba rakendunud). Tutvu mudelitega siin.

Husqvarna kampaania

Tutvu Aspire P5-P4A oksasaega siin.

Husqvarna kampaania

Husqvarna TS 112 murutraktor tagab probleemivaba niitmise ning on lihtne kasutada. Tutvu TS 112 murutraktoriga siin. Järelkäru kohta saab lähemalt lugeda siit.

Husqvarna kampaania

Husqvarna raider R 216T AWD sobib suurepäraselt majaomanikele, kes soovivad ideaalset lõiketulemust ka aia keerukates kohtades. Tutvu raideriga siin. Kaasa lõikeorgan Combi 103.

Husqvarna kampaania

HUSQVARNA R 316TsX AWD on võimas ning mitmekülgne kahesilindrilise mootori, roolivõimendi ja neljarattaveoga raider. Tutvu raideriga siin. Tasuta kaasa lõikeorgan Combi 112.

Efektiivne 94 cm Combi lõikeorganiga raider pakub esmaklassilist niidutulemust. Võimalik on niidetav muru peenestada või taha välja visata. Tutvu raideriga siin.

Jõudlus ja kiirus on need, mida pakub uus HUSQVARNA Z242F nullpöörderaadiusega niiduk. Tutvu mudeliga siin.

Husqvarna 525RX Mark II on võimas ja kerge 25 cm3 bensiinimootoriga rohulõikur professionaalseks kasutamiseks. Tutvu tootega siin.

Husqvarna 336FR on universaalne lõikur erinevateks töödeks suuremas majapidamises. Tutvu tootega siin.

Husqvarna 545FR on universaalne lõikur professionaalseks kasutamiseks. Tutvu tootega siin.

LB 251S on lihtsasti kasutatav 51 cm niidulaiusega muruniiduk, mis sobib kodukasutusse. Tutvu tootega siin.

Lihtsalt käsitsetav töökindel mullafrees aias kasutamiseks. Pakub kõiki olulisi funktsioone, mida veab võimas Rato mootor. Tutvu tootega siin.