Aiatehnika remont ja hooldus
Hoolda oma niidutehnika juba kevadel, nii väldid pikki hooldusjärjekordi tipphooajal!

Masinate õigeaegne hooldamine pikendab toote eluiga ning tagab masina ohutu ja usaldusväärse toimimise. Mehka Eesti teostab hooldust oma hooldustöökodades üle Eesti. Enamikel toodetel on üksikasjalik hooldusplaan ajavahemike kaupa. Teie masina pidev hooldamine ja teenindamine soovitatud aegadel vähendab ootamatute tööseisakute ohtu ja tagab masina optimaalse toimimise jätkumise.

Küünla vahetus, kütusefiltri vahetus, karburaatori reguleerimine, ohutusseadmete kontroll, jahutussüsteemi puhastus, õhufiltri kontroll/puhastus.

Õlivahetus, süüteküünalde vahetus, kütusefiltri vahetus, terade teritus ja balansseerimine, õhufiltri puhastus ja kontroll, aku kontroll ja laadimine, määrimine, ohutusseadmete ja lõikeorgani töö kontroll, vajadusel reguleerimine, määrimistööd, sildade reguleerimine.

Õlivahetus, süüteküünla vahetus, õhufiltri puhastus ja kontroll, tera teritus ja balansseerimine, juhtorganite kontroll, vajadusel karburaatori puhastus. 

Õhufiltri, tera ja veorihma vahetame vajadusel, hind ei sisaldu hoolduspaketis*

 

 

                                                                  (kahe silindriline) 99 €

Õlivahetus, süüteküünla vahetus, kütusefiltri vahetus, terade teritus ja balansseerimine, õhufiltri puhastus ja kontroll, aku kontroll ja laadimine, määrimine, ohutusseadmete ja lõikeorgani töö kontroll, vajadusel reguleerimine, määrimistööd.

* Ei sisalda AWD süsteemi hooldust ja sünkroniseerimist.

Õlifiltri, õhufiltri, rihmad ja tera vahetame vajadusel, hind ei sisaldu hoolduspaketis*

 

 


 

 

 

Niiduki tera teritus ja balansseerimine

  6 €

Muruniiduki/traktori/raideri remonditöö

  49 € / h

Mehka hooldusvalikusse mitte kuuluv tehnika                           

  59 € / h

Kiirtöö

* Masin võetakse töösse 24h jooksul, alates toote toomisest. Kiirtöö sisaldab 30 min tööaega, edasine remondile kuluv aeg vastavalt hinnakirjale.

  65 €

Väike remonditöö

   6 €

Tehniku väljasõit

60€ + jooksev tund 49€

Transport

0,8€/km või 49€/h

Seadme defekteerimine ja pakkumise koostamine

26 €


Pöördu hoolduseks ja remondiks Mehka lähimasse esindusse.

Hooldus

Transport
Aitame Teie värskelt soetatud murutraktori, ATV või muu seadme koju toimetada või hooldust vajava seadme Mehkasse transportida!
Kontakteeruge ja küsige hinda!